O nás

Ať jste podnikatel, který hledá posun ve své kariéře, matka dvou dětí, která je připravuje na život ve velkém světě, nebo třeba student po maturitě, který sní o tom, že bude žít v zahraničí, naše jazyková škola Vám může pomoci otevřít brány Vaší budoucnosti.

Jsme jazyková škola, která má ve výuce jazyků dlouholetou tradici a bohaté zkušenosti. Věnujeme se zdokonalování osobních a profesních životů našich studentů tím, že poskytujeme výuku v přátelské a neformální atmosféře.

Spolupracujeme s kvalifikovanými a zkušenými vyučujícími, místními, ale také s těmi, které zajišťujeme ze zahraničí, aby vyučovali na Valašsku. Věříme, že jazyk se nejlépe učí prostřednictvím praktických a komunikativních metod, a že ti, kteří se chtějí jazyk naučit, potřebují především mluvit a mít snahu se posunout vpřed. Veškeré úsilí je proto zaměřeno tímto směrem.

Jazykové služby poskytujeme široké veřejnosti, dospělým, dětem, teenagerům a pomaturitním studentům. Vyučujeme také firmy a jednotlivce profesionálním a odpovědným způsobem, kdy flexibilně přizpůsobujeme výuku požadavkům a potřebám našich zákazníků.

Jako oficiální přípravné středisko na mezinárodní cambridgeské zkoušky a testovací středisko mezinárodních zkoušek TOEIC (angličtina v pracovním prostředí) jsme schopni postarat se o naše klienty, kteří mají zájem o mezinárodní zkoušky.

Výuka jazyků napomáhá zmenšovat vzdálenosti a dělá svět přátelštějším místem.

S námi budete mluvit ….