Individuální kurzy

Studovat angličtinu jsem začal kvůli její nutnosti v mém oboru. Angličtina je pro zaměstnavatele v oboru IT resp. ICT jedním z hlavních kritérií pro výběr nových zaměstnanců a také proto jsem měl jako absolvent VŠ ve firmách dveře zavřené. S pár znalostmi anglických výrazů z VŠ jsem se však zaměstnavatelům nemohl divit. Proto jsem se po půl roce podobných pohovorových neúspěchů, rozhodl pro intenzivní (každodenní) individuální studium angličtiny. Má volba padla na EdCentre School u níž jsem předpokládal profesionální a lety prověřený přístup k výuce. Můj předpoklad se vyplnil. A nejen to – výuku jsem měl možnost plně přizpůsobit svým potřebám a to nejen časovým, ale i tématickým, kdy jsem si určil čemu se v hodině chci věnovat a na co danou hodinu zaměřit – např. trénink pohovoru, probírání odborných věcí atd.
Po třech měsících studia, jedné celé učebnici a dvou lekcích z další učebnice jsem absolvoval první ostrý pohovor i s anglickou částí a výsledek: PŘIJAT. Lepší doporučení snad nemůže být. Tímto také chci poděkovat mým lektorům Janě Šimuničové, Elišce Pernické a Davidu Warmanovi.

Petr Kilian

 

S výukou angličtiny jsem začínal již v několika jazykových školách a byl jsem v roli
neustálého začátečníka. Dnes už téměř dva roky navštěvuji jazykovou školu EdCentre
school s.r.o. a jsem rád, že konečně hovořím a taky rozumím anglickému jazyku. Neříkám, že patřím k hodně pokročilým, ale věřím tomu, že s touto jazykovou školou se mi to konečně podaří. Cením si toho, jak mě byli schopni nenásilnou, ale velmi efektivní výukou naučit to, čemu se říká jednoduše angličtina. Patřím k lidem, s vysokým pracovním vytížením a měl jsem obavu, že by to mohl být zase jeden z důvodů mých neúspěchů ve výuce angličtiny, ovšem díky individuálnímu přístupu a vysoké časové flexibilitě lektorů jsem pořád studentem této jazykové školy. Lektoři jsou nejen kvalifikovaní, ale také profesionálové, kteří vědí, jak člověka motivovat k viditelnému pokroku.
Děkuji za trpělivost a pevné nervy Hance Sívkové, Janě Šimuničové a Lancovi LaSalle.

Vlastimil Kašpar, TES Vsetín

 

Ve společnosti MAXIS a.s. jsem začala pracovat na pozici kde byl anglický jazyk nutností. Z toho důvodu jsem se rozhodla navštěvovat kurzy angličtiny v jazykové škole EdCentre School. Tyto kurzy, především s rodilými mluvčími, pomáhají zlepšit nejen slovní zásobu, trénovat a procvičovat paměť, naučit se správně gramatiku, ale také získat správnou intonaci a výslovnost. EdCentre School mě díky svému profesionálnímu přístupu svých lektorů skvěle připravila i na mezinárodní zkoušky, které rovněž pravidelně pořádá. Největší výhodou zkoušek v EdCentre School je příznivá cena, domácí prostředí a především perfektní organizace. Nyní jsem majitelkou mezinárodně uznávaného certifikátu a ve studiu stále pokračuji, abych i nadále rozšiřovala své znalosti. S výukou a lektory jsem naprosto spokojená a mohu je vřele doporučit.

Andrea B.

 

Firma Maxis spolupracuje s EdCentre School již dlouhou dobu. Má pozice ve firmě je v oblasti IT. Anglicky se učím zhruba od svých 11 let, v EdCentre School tři roky. V předchozím zaměstnání mne angličtina vzhledem k častému cestování vlastně živila a dnes je mou prioritou se dále vzdělávat a především udržovat. Velmi důležitý je kontakt s jazykem, který bych jinak určitě ztrácel. Čtyři vyučovací hodiny týdně ve dvou dnech a převaha rodilých anglicky mluvících lektorů v EdCentre School tento cíl splňují k mé plné spokojenosti.

J.M., 36 let, firma Maxis