Výhody EdCentre School

Nejširší nabídka kurzů v regionu

V průběhu let se naše kurzy postupně rozrůstaly a rozrůstají a v současné době nabízíme nějširší škálu jazyků, úrovní a typů zkoušek v regionu. U nás najdete vše pod jednou střechou.

Malé skupinky

Malé skupinky v našich kurzech Vám zajistí osobní vedení a ideální rozvoj Vašich jazykových schopností. Snažíme se, aby všichni studenti byli správně zařazeni do skupiny, která odpovídá jejich jazykové úrovni, tak aby Váš pokrok nebyl ničím brzděn.

Mezinárodní zkoušky

Nabízíme přípravu k mezinárodním zkouškám, které můžete můžete skládat přímo v prostorách naší školy.

Rodilí mluvčí

Vyučují u nás rodilí mluvčí, kteří jsou pečlivě vybíráni ještě než k nám přijedou. Vybíráme si lektory se zkušenostmi a dobrou schopností vyučovat. Rodilí mluvčí, kteří se v České republice vyskytnou a jejich jedinné vybavení je to, že mluví svým rodným jazykem, ale nedokáží ho vyučovat, se v našem týmu neobjeví.

Flexibilita a komplexnost

Jsme profesionálové a dokážeme poznat, kudy vede nejkratší cesta, k tomu, co naši klienti potřebují. Dokážeme nejen poradit a nasměrovat, ale zároveň dokážeme realizovat i ty nejkomplexnější požadavky. Jsme flexibilní a přizpůsobíme se potřebám klienta.

Kvalita

Nejvyšší kvalita našich kurzů je zajištěna dvěma způsoby. Prvním je výběr lektorů jak českých tak zahraničních. Druhým je pak sledování kvality u jednotlivých kurzů pomocí zpětné vazby od studentů. Spokojenost našich klientů je u nás na prvním místě.